wtorek, 6 września 2022

ZAPOWIEDŹ & PATRONAT MEDIALNY - Anna Wysocka Kalkowska - Twarz, którą pokochałam

 


 Witajcie! 

Przygotowałam dla Was post, w którym przedstawię Wam moje kolejne dziecko pod skrzydłami Tylko magii słowa! Jest to część druga, opowieści, o której już mogliście przeczytać jakiś czas temu. Myślę, że wszyscy zainteresowani piórem Ani i kontynuacją losów głównej bohaterki, w mig zabierzecie się za czytanie jej w momencie premiery. ;) 

 

WYDAWNICTWO PSYCHOSKOK
PREMIERA: 20.09.2022
TWARZ, KTÓRĄ POKOCHAŁAM 



OPIS: (od autorki)

Agata zna już twarz mężczyzny, którego potrafiła pokochać całym sercem, czytając tylko smsy od niego i czasem słuchając głosu w słuchawce. Jest już niejako na półmetku swego dorosłego, poukładanego życia, a jednak wikła się w podsyconą namiętnościami znajomość.
Czy zakazane uczucie ma szansę stworzyć dla nich coś wyjątkowego i pozwolić na odnalezienie szczęścia? Mężczyzna stał się dla niej niewyobrażalnie bliski, obecny cieleśnie i duchowo w każdej sferze jej życia. Ma go w swoich myślach gdy zasypia, kiedy się budzi, w pracy, na zakupach, a nawet na spotkaniach z przyjaciółkami. Dosłownie opanował jej energetyczną przestrzeń.
Tylko czy to uczucie jest odwzajemnione w takim samym stopniu? A może Agata jest dla niego tylko epizodem? Mężczyzna i kobieta to jednak dwa odrębne światy, na szczęście źródło miłości wypływa z wszechświata.

O AUTORCE: 

Anna Wysocka – Kalkowska jest autorką, która od wielu lat opisuje odczuwane emocje, uczucia, zapachy, smaki i kształty.
Na przestrzeni kolejnych lat Anna Wysocka – Kalkowska zdała sobie sprawę, że obawia się upływającego czasu, który może uniemożliwić opisanie wszystkich obserwowanych i odczuwanych stanów, emocji, zdarzeń, czy ulotnych myśli. Właśnie dlatego autorka przyznała, że: „od wielu lat z niewymowną przyjemnością opisuję więc wszystko co mnie otacza zapachy, smaki, kształty, uczucia, emocje.”
Pisarka ceni sobie szczerość, lojalność oraz wszystkie chwile spędzone w gronie najbliższych. Świadomość, że słowa potrafią ranić, a ludzkie opinie  wyrządzać dotkliwszą krzywdę aniżeli czyny, sprawiła, że w codziennym życiu autorka kieruje się dewizą „nigdy nie należy oceniać drugiego człowieka”.

Jestem bardzo wdzięczna Ani, że po raz kolejny obdarzyła mnie zaufaniem i zechciała bym patronowała jej kolejnej historii. Muszę przyznać, że każda następna książka jest jeszcze lepsza, bardziej dopracowana i wciągająca. Cieszę się, że mogę co nieco o niej opowiedzieć dzisiaj w zapowiedzi i jeszcze później w recenzji. Dokładna data 20.09.2022! :) Zainteresowani pozycją?

1 komentarz:

  1. Gratuluję patronatu! Też objęłam tę książkę swoimi skrzydłami :)

    OdpowiedzUsuń

Chciałabym podziękować Wam za każde odwiedziny, za każde przeczytane słowo, to wiele dla mnie znaczy, naprawdę. Lubię dyskutować, więc jeżeli podejmiecie się dyskusji, napiszecie choćby kilka słów, ja będę szczęśliwa i zawsze odpowiem.
Raz jeszcze, dziękuję. ♥

Opisy książek w większości nowych postów pochodzą z lubimyczytać bądź niektóre wymyślam sama. ;)