poniedziałek, 26 września 2022

ZAPOWIEDŹ & PATRONAT MEDIALNY: Adriana Rak - Wybaczam ci


Witajcie! 

Po długim czasie ciszy, przychodzę do Was z postem informującym o moim kolejnym patronacie medialnym. Jest to historia, która zostanie z Wami na długo, a klimat będzie świąteczny... ;) Jak widzicie, byłam przeciwniczką lektur, które dotyczyły tego okresu, a tu jednak zmiana - przełamałam się i lubię raz na rok, ewentualnie dwie lektury z tym klimatem przeczytać. ;) 

 

WYDAWNICTWO WASPOS
PREMIERA: 20.10.2022
WYBACZAM CI 


OPIS: (od autorki)

…bo święta to czas, w którym dzieją się prawdziwe cuda.
"Wybaczam ci" to życiowa, skłaniająca do refleksji opowieść o sile przebaczania. Tytuł wskazuje na wybaczenie nie tylko innym, lecz także sobie.
Anastazja, Helena, Edmund i Łukasz to czwórka życiowych rozbitków. Każdy z nich w
obliczu piętrzących się problemów traci nadzieję na lepsze jutro. Poza tym dzieli ich niemalże
wszystko, począwszy od wieku, a skończywszy na poglądach życiowych.
Magia nadchodzących świąt działa jednak cuda. Bohaterowie postawieni w obliczu trudności
znajdują chęci, by zmienić swój los.
Czy świąteczna gniewińska aura będzie im sprzyjać? Czy będą w stanie zawalczyć o swoje
szczęście?
Przekonaj się sam, sięgając po najnowszą powieść Adriany Rak, w której nie zabraknie chwil
wzruszeń.
 
 
O AUTORCE: 
 
Autorka książek z gatunku literatury obyczajowej i romansu. Zadebiutowała w 2018 roku powieścią pt “Uwikłani. Tom pierwszy”, otwierającą dylogię opowiadającą historię Agaty i Piotra - dwóch nieszczęśników, którzy nigdy nie powinni byli zwrócić na siebie uwagi. Obecnie jest autorką kilku kolejnych (wydanych) powieści, jak również pracuje nad następnymi pozycjami. 
 
Chciałam jak zwykle podziękować Adrianie za zaufanie, którym darzy mnie niezmiennie od lat. Jest mi miło, czuję się jakby trochę odpowiedzialna też za te książki, które wydaje - bo jestem z nią w tym od samego początku. Pamiętam pierwsze obawy i strach, zwątpienie przed wydaniem Uwikłanych - czyli debiutu. To kolejna opowieść, która mnie urzekła i mam nadzieję, że z Wami będzie podobnie. :) Zachęcam Was do dodawania książki na półki na lubimyczytać, a w dniu premiery do kupienia i przeczytania. Niebawem na moim blogu pojawi się recenzja tej historii. Wyczekujcie jej zatem. :) 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Chciałabym podziękować Wam za każde odwiedziny, za każde przeczytane słowo, to wiele dla mnie znaczy, naprawdę. Lubię dyskutować, więc jeżeli podejmiecie się dyskusji, napiszecie choćby kilka słów, ja będę szczęśliwa i zawsze odpowiem.
Raz jeszcze, dziękuję. ♥

Opisy książek w większości nowych postów pochodzą z lubimyczytać bądź niektóre wymyślam sama. ;)