piątek, 30 lipca 2021

ZAPOWIEDŹ WYDAWNICZA I AUTORSKA!

 Dzień dobry! 

Mam dzisiaj dla Was ŚWIETNĄ wiadomość! Otóż udało mi się spełnić kolejne pisarskie marzenie i już we wrześniu będziecie mieli okazję przeczytać kolejną książkę, którą napisałam, tym razem w parze z Adrianą Rak. :) Ją na pewno kojarzycie już z mojego bloga, jej każda książka została przeze mnie zrecenzowana. ;) 

 
Jestem ogromnie podekscytowana... :)

THE POSTMAN. MIŁOSNA PRZESYŁKA 

WYDAWNICTWO WASPOS 

PREMIERA: 09.09.2021

Czy zagubiony, skrzywdzony przez los mężczyzna jest odpowiednim kandydatem na partnera dla równie nieszczęśliwej kobiety?
Danka już od pierwszych chwil znajomości doskonale zdawała sobie sprawę z tego, w jak beznadziejnej sytuacji znaleźli się oboje.
Ze względu na swoją przeszłość, młoda kobieta nie jest w stanie zaufać żadnemu mężczyźnie - nawet tak wspaniałemu, jak Maciek.
Napełniona nadzieją daje jednak szansę tej niecodziennej relacji, jednakże z biegiem czasu uświadamia sobie, że nie jest w stanie stworzyć normalnego związku.
Maciej to miejscowy listonosz, który pewnego dnia poznaje JĄ - kobietę, w której zakochuje się od pierwszego wejrzenia. Pomimo złych doświadczeń jest gotowy na nową miłość. Jego pewność siebie burzy jednak zachowanie Danki, która pomimo wielu zapewnień, nie jest zdolna do okazania mu uczuć.
Mężczyzna ten jest na tyle zdeterminowany, że postanawia zawalczyć o tę miłość.
W końcu kobiet takich, jak ona nie spotyka się na co dzień...
„The Postman. Miłosna przesyłka” to niezwykła, pełna emocji opowieść o tym, co w życiu najważniejsze: o miłości, o którą zawsze warto walczyć."

Mam nadzieję, że jesteście zainteresowani i przy okazji premiery skusicie się na przeczytanie tej historii. ;) Będę zaszczycona! 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Chciałabym podziękować Wam za każde odwiedziny, za każde przeczytane słowo, to wiele dla mnie znaczy, naprawdę. Lubię dyskutować, więc jeżeli podejmiecie się dyskusji, napiszecie choćby kilka słów, ja będę szczęśliwa i zawsze odpowiem.
Raz jeszcze, dziękuję. ♥

Opisy książek w większości nowych postów pochodzą z lubimyczytać bądź niektóre wymyślam sama. ;)