Dzień dobry!
Mam dzisiaj dla Was krótką recenzję książki jednego z moich ulubionych autorów, którzy zawsze poprawią mi humor. Alek jest wyjątkowym człowiekiem. Po jego książki sięgam, nie czytając opisów. Wierzę, że zawsze mi przypadną do gustu.
Alek Rogoziński - pisarz specjalizujący się w mordowaniu z
uśmiechem na ustach. Odkąd w 2015 roku wytropił "Ukochanego z piekła
rodem" a rok później odpowiedział na pytanie "Jak cię zabić,
kochanie?" marzy o romantycznym urlopie od uśmiercania bohaterów swoich
książek. Teraz nareszcie dopiął swego!
Alek Rogoziński - Martwa śnieżka






