poniedziałek, 12 lutego 2024

ZAPOWIEDŹ & PATRONAT MEDIALNY: Adriana Rak - Złudne nadzieje t.2

 Dzień dobry! 

Przychodzę do Was z postem zwiastującym mój pierwszy patronat medialny w 2024 roku. Jak wiecie, od dłuższego czasu starannie dobieram lektury pod kątem patronatów, ale i recenzji. Ograniczyłam współpracę i dzięki temu mam więcej czasu na czytanie książek, które leżą na moich półkach od dawna. Ale nie przedłużając, już teraz chcę pochwalić się książką, która wbiła mnie w fotel! 

 

WYDAWNICTWO WASPOS
PREMIERA: 23.02.2024
ZŁUDNE NADZIEJE tom 2 


Opis:

Czy uda się uciec przed trudną przeszłością?
Natalia była pewna, że jest to możliwe. Odseparowana od toksycznego ekspartnera starała się przecież ułożyć sobie życie na nowo. Niewątpliwie czas działał na jej korzyść i mogło się wydawać, że młoda kobieta jest na dobrej drodze. Wreszcie mogła odetchnąć z ulgą i cieszyć się zwyczajną codziennością.
Przekorny los jednak w zaskakująco szybkim tempie pokazał, że to jeszcze nie koniec tej smutnej historii… Natalia ponownie zostaje wystawiona na próbę.
Czy będzie ona w stanie kolejny raz zmienić swoje życie? Czy będzie miała wystarczająco dużo sił, by walczyć…? A może już wszystko stracone i jedyne, co pozostanie, to pogodzenie się z własnym losem…?

O AUTORCE: 
 
Autorka książek z gatunku literatury obyczajowej i romansu. Zadebiutowała w 2018 roku powieścią pt “Uwikłani. Tom pierwszy”, otwierającą dylogię opowiadającą historię Agaty i Piotra - dwóch nieszczęśników, którzy nigdy nie powinni byli zwrócić na siebie uwagi. Obecnie jest autorką kilku kolejnych (wydanych) powieści, jak również pracuje nad następnymi pozycjami.

Ada, bardzo Ci dziękuję kolejny już raz za zaufanie, jakim mnie obdarzasz. To dla mnie wielki zaszczyt, po raz kolejny móc objąć patronatem medialnym Twoje kolejne papierowe dziecko. Cieszę się ogromnie, że poznałyśmy się lata temu właśnie dzięki książkom i blogom, które prowadziłyśmy. Internetowa znajomość przerodziła się w przyjaźń, która trwa do dziś. Od pierwszej premiery kibicuję ci niezmiennie i wiem, że wkrótce osiągniesz wielki sukces i będzie o Tobie i Twoich książkach mówić cała Polska. Dziękuję raz jeszcze! 

A Wam, Moi Drodzy, serdecznie polecam tę historię. Jest warta uwagi! Niebawem na blogu pojawi się jej recenzja, więc czekajcie cierpliwie. Wszyscy, którzy czekali niecierpliwie jak ja na dalsze losy Natalii - gwarantuje Wam, będziecie usatysfakcjonowani. I ta piękna okładka, przyciąga wzrok, więc sroki okładkowe będą zadowolone! Zachęcam Was do zakupienia książki przedpremierowo na stronie wydawnictwa Inedita, dostępna jest tam również książka "Przypadkowe spotkanie" napisane także przez Adrianę Rak. Kliknij TUTAJ by dowiedzieć się więcej.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Chciałabym podziękować Wam za każde odwiedziny, za każde przeczytane słowo, to wiele dla mnie znaczy, naprawdę. Lubię dyskutować, więc jeżeli podejmiecie się dyskusji, napiszecie choćby kilka słów, ja będę szczęśliwa i zawsze odpowiem.
Raz jeszcze, dziękuję. ♥

Opisy książek w większości nowych postów pochodzą z lubimyczytać bądź niektóre wymyślam sama. ;)