piątek, 19 listopada 2021

ZAPOWIEDŹ + PATRONAT MEDIALNY! Anna Wysocka-Kalkowska - Mężczyzna bez twarzy

 


Kochani! 

Mam dla Was kolejną świetną wiadomość! Przedstawiam Wam mój najnowszy patronat medialny, którego premiera będzie 6 grudnia 2021r.! 

 

WYDAWNICTWO: PSYCHOSKOK
PREMIERA: 6.12.2021
MĘŻCZYZNA BEZ TWARZY 


OPIS: (z lubimyczytać.pl)

Jak cienka jest granica między fascynacją, przyjaźnią i miłością postara się udowodnić Anna Wysocka – Kalkowska, autorka powieści dla kobiet.
"Mężczyzna bez twarzy” to historia, która opowiada o tym jak szybko pojawienie się w życiu nowej osoby może zachwiać całym naszym dotychczasowym życiem. Agata jest szczęśliwą mężatką z poukładanym emocjonalnie życiem. Nagle całkiem nieoczekiwanie rozpoczyna sms-ową korespondencję z obcym mężczyzną. Ten okazuje się na tyle fascynujący, że nasza bohaterka powoli zatraca równowagę swoich uczuć. Kim okaże się „Mężczyzna bez twarzy”? Czy Agata mimo poukładanego życia uczuciowego, postanowi zaryzykować by posmakować w życiu czegoś zakazanego?
Jednocześnie w powieści poznajemy losy przyjaciół Agaty, na pierwszy plan zdecydowanie wysuwa się Krzysztof, który jest wiernym powiernikiem najskrytszych sekretów Agaty i sam przeżywa różnego rodzaju miłosne zawirowania oraz urocza i nieco zwariowana Magda. Cała trójka toczy w pewnym rodzaju emocjonalną walkę o szczęście, chociaż tak naprawdę tylko Agata może na tej walce wiele stracić. Jak potoczą się losy kobiety, która poprzez kontakt z obcym mężczyzną budzi w sobie uśpione pragnienia i podniety? Czy przyjaźń damsko-męska jest możliwa? Co jeśli nasze pragnienia wychodzą poza ramy tego co dozwolone. Czy Agata zaryzykuje i zatraci się w rozkoszy a może spasuje na zawsze pozostawiając niedosyt tego co mogło by się zdarzyć gdyby…
Powieść, w której nie zabraknie głębokich przemyśleń i wzruszeń, ale która tym razem również bawi i zabiera w drobne ale jakże soczyste podniety. Jak twierdzi sama autorka, jest to powieść która przyniosła jej ogrom pozytywnych emocji.

O AUTORCE:

Anna Wysocka – Kalkowska jest autorką, która od wielu lat opisuje odczuwane emocje, uczucia, zapachy, smaki i kształty.
Na przestrzeni kolejnych lat Anna Wysocka – Kalkowska zdała sobie sprawę, że obawia się upływającego czasu, który może uniemożliwić opisanie wszystkich obserwowanych i odczuwanych stanów, emocji, zdarzeń, czy ulotnych myśli. Właśnie dlatego autorka przyznała, że: „od wielu lat z niewymowną przyjemnością opisuję więc wszystko co mnie otacza zapachy, smaki, kształty, uczucia, emocje.”
Pisarka ceni sobie szczerość, lojalność oraz wszystkie chwile spędzone w gronie najbliższych. Świadomość, że słowa potrafią ranić, a ludzkie opinie  wyrządzać dotkliwszą krzywdę aniżeli czyny, sprawiła, że w codziennym życiu autorka kieruje się dewizą „nigdy nie należy oceniać drugiego człowieka”.

 Czytałam tę książkę i powiem Wam, że z każdą następną powieścią autorka zdaje się kreślić jeszcze lepsze książki. Poprzedni mój patronat medialny również był udany, równie mi się podobał, ta jednak lektura jest całkiem inna od poprzedniej. Uderza w nasze czułe struny... Mam nadzieję, że ta nietypowa opowieść skradnie Wasze serca, tak jak skradła moje. Mam nadzieję, że będziecie cierpliwie czekać na recenzję "Mężczyzny bez twarzy"... 💓

2 komentarze:

  1. Gratuluję patronatu! Jestem ciekawa Twojej opinii. Mam jej lekturę już za sobą i wkrótce wyrażę swoją :)

    OdpowiedzUsuń

Chciałabym podziękować Wam za każde odwiedziny, za każde przeczytane słowo, to wiele dla mnie znaczy, naprawdę. Lubię dyskutować, więc jeżeli podejmiecie się dyskusji, napiszecie choćby kilka słów, ja będę szczęśliwa i zawsze odpowiem.
Raz jeszcze, dziękuję. ♥

Opisy książek w większości nowych postów pochodzą z lubimyczytać bądź niektóre wymyślam sama. ;)