poniedziałek, 17 maja 2021

ZAPOWIEDŹ & PATRONAT MEDIALNY: Melisa Bel - Bezczelna

 

 Witajcie! 

Przychodzę dzisiaj do Was z krótką zapowiedzią kolejnej książki, która trafiła pod moje skrzydła. Jest nim najnowsza powieść Melisy Bel, którą powinniście znać z mojego bloga, gdyż objęłam jej dwie poprzednie powieści patronatem medialnym. Cieszę się niezmiernie, że po raz kolejny zostałam obdarzona zaufaniem. Dziękuję za wszystko! A teraz przejdę krótko do prezencji nowej, powieści, która różni się od tych, które czytamy na co dzień... A skąd to wiem? Bo jej lekturę już mam za sobą... 

 

WYDAWNICTWO MELISA BEL
PREMIERA: 08.06.2021
MELISA BEL - BEZCZELNA 

 

Opis książki: (pochodzi z lubimyczytać)

Kinga jest młodą, utalentowaną skrzypaczką, która świat dorosłych utożsamia z bólem, niezrozumieniem i poniżeniem. Uwięziona pomiędzy wymagającymi, tkwiącymi w tradycjonalizmie rodzicami, a szkolną dyscypliną, znajduje wytchnienie w muzyce i w kontaktach z rówieśnikami.
Bolesne doświadczenia i łatka bezczelnej dziewczyny sprawiają jednak, że zanim w pełni stanie się kobietą, traci wiarę w siebie.
Gdy wkrótce w jej życiu pojawia się Marcel, spokojny, inteligentny oraz niezwykle pociągający mężczyzna, Kinga podchodzi do niego z dużą dozą ciekawości, ale i nieufności. Niezwykła chemia, jaką do siebie czują, uzmysławia dorastającej dziewczynie jej pragnienia, które jak jest o tym przekonana są zakazane i niewłaściwe.
Czy Kinga będzie w stanie sprzeciwić się wpajanym latami zasadom, by odkryć swoją prawdziwą naturę? Czy kobieta, która nie wie, czym jest miłość, potrafi obdarzyć uczuciem siebie i ludzi?
Jak wychowanie wpłynie na jej przyszłe relacje z mężczyznami?

Kilka słów o autorce: 

Melisa Bel. Pod tym pseudonimem kryje się osoba, która od ponad dwudziestu lat komunikuje się ze światem za pomocą dwóch środków wyrazu – słowa i muzyki.Dyplomowana wiolonczelistka, piosenkarka, autorka polsko i anglojęzycznych tekstów piosenek. Na co dzień zaangażowana w projekty muzyczne i współpracę z wytwórnią płytową. Miłośniczka ekologii, kotów, psychotroniki, medycyny naturalnej oraz oczywiście romansów historycznych, których przeczytała setki.

 


LINK do książki na portalu LubimyCzytać: >TUTAJ
LINK do strony autorki na Facebook'u: >TUTAJ<
 
Już nie mogę się doczekać momentu, kiedy będę mogła podzielić się z Wami moją opinią na jej temat. Jest naprawdę godna uwagi... Zresztą wiecie, że byle czego pod patronat nie biorę... ;) Melisa napisała dla nas historię inną niż dwie poprzednio napisane powieści. Myślę, że będziecie usatysfakcjonowani, tak jak ja. Jesteście zainteresowani ta lekturą? Mam nadzieję! Dajcie znać w komentarzu! 

4 komentarze:

Chciałabym podziękować Wam za każde odwiedziny, za każde przeczytane słowo, to wiele dla mnie znaczy, naprawdę. Lubię dyskutować, więc jeżeli podejmiecie się dyskusji, napiszecie choćby kilka słów, ja będę szczęśliwa i zawsze odpowiem.
Raz jeszcze, dziękuję. ♥

Opisy książek w większości nowych postów pochodzą z lubimyczytać bądź niektóre wymyślam sama. ;)