środa, 2 października 2019

ZAPOWIEDŹ + PATRONAT MEDIALNY! Anna Wysocka-Kalkowska - Gdyby ocean milczał


Dzień dobry! Przychodzę do Was z kolejną zapowiedzią książkową oraz patronatem medialnym. W najbliższym czasie będzie jeszcze jedna taka okazja... Jednak teraz, przedstawiam Wam powieść, która premierę będzie mieć pod koniec października, na Międzynarodowych Targach Książki w Krakowie. 


WYDAWNICTWO PSYCHOSKOK 
PREMIERA 24.10.2019
GDYBY OCEAN MILCZAŁ OPIS: (ze strony wydawnictwa Psychoskok)
Powieść obyczajowa, w której czytelnik styka się z emocjami oraz sytuacjami, które znamy z codziennego życia. Ponieważ tę pozycję przygotowała dla czytelników Anna Wysocka-Kalkowska możemy być pewni, że wzruszeń i głębokich przemyśleń nie zabraknie.

Nie zabraknie również chwil, gdzie fabuła nami wstrząśnie, albowiem cała historia dzieje się zaraz po ataku islamskiego terrorysty, który nad paryską Sekwaną pozbawił życia wielu osobom.

Jak bardzo odmieni się los pogrążonych w żałobie bliskich ofiar? Świat, pomimo tej tragedii, nie zamierza się przecież zatrzymać.  


O AUTORCE: 

Anna Wysocka – Kalkowska jest autorką, która od wielu lat opisuje odczuwane emocje, uczucia, zapachy, smaki i kształty.
Na przestrzeni kolejnych lat Anna Wysocka – Kalkowska zdała sobie sprawę, że obawia się upływającego czasu, który może uniemożliwić opisanie wszystkich obserwowanych i odczuwanych stanów, emocji, zdarzeń, czy ulotnych myśli. Właśnie dlatego autorka przyznała, że: „od wielu lat z niewymowną przyjemnością opisuję więc wszystko co mnie otacza zapachy, smaki, kształty, uczucia, emocje.”
Pisarka ceni sobie szczerość, lojalność oraz wszystkie chwile spędzone w gronie najbliższych. Świadomość, że słowa potrafią ranić, a ludzkie opinie  wyrządzać dotkliwszą krzywdę aniżeli czyny, sprawiła, że w codziennym życiu autorka kieruje się dewizą „nigdy nie należy oceniać drugiego człowieka”.


Znam poprzednie trzy powieści autorki, które przypadły mi do gustu, a już w szczególności powieść wydana w 2017 roku, również przez wydawnictwo Psychoskok "Taniec z motylami". 
Cieszę się, że miałam przyjemność móc przeczytać tę książkę przedpremierowo, a w dodatkowo patronować medialnie. Niebawem na blogu pojawi się recenzja. Mam nadzieję, że jesteście ciekawi tej historii? :)

8 komentarzy:

 1. Gratuluję patronatu i czekam na recenzję.

  OdpowiedzUsuń
 2. Książka zainteresowała mnie już po samej zapowiedzi, więc z niecierpliwością czekam na recenzję i gratuluję patronatu. 😊

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluję patronatu :) Już ją czytam :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratuluję patronatu. Umknęła mi ta premiera wśród innych. W każdym bądź razie czekam.

  Książki jak narkotyk

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratuluję patronatu, czekam na recenzję i udanych Targów Książki życzę.

  OdpowiedzUsuń
 6. Gratuluje patronatu i czekamy na recenzje:)

  OdpowiedzUsuń

Chciałabym podziękować Wam za każde odwiedziny, za każde przeczytane słowo, to wiele dla mnie znaczy, naprawdę. Lubię dyskutować, więc jeżeli podejmiecie się dyskusji, napiszecie choćby kilka słów, ja będę szczęśliwa i zawsze odpowiem.
Raz jeszcze, dziękuję. ♥

Opisy książek w większości nowych postów pochodzą z lubimyczytać bądź niektóre wymyślam sama. ;)