czwartek, 16 kwietnia 2020

K.C.Hiddenstorm - Trzydziesty dzień [OPOWIADANIE]

Dzień dobry, 
przychodzę dzisiaj do Was znów z krótką opinią, tym razem opowiadania promującego najnowszą powieść K.C.Hiddenstorm - 30 DNI. Nie, nie ma to nic wspólnego z książkami pani Lipińskiej. :D 
Już miałam nie raz przyjemność przeczytać książki jak i opowiadanie, które wyszło spod pióra autorki, więc wiem, czego mogę się spodziewać. A czy Wy nadrobiliście już tą zaległość? Znacie coś z dorobku Hiddenstorm? 

K.C.Hiddenstorm - urodzona 1 marca 1987r. w Białymstoku. Absolwentka filologii angielskiej. Autorka szeroko pojętej fantastyki, zaś w życiu zawodowym charyzmatyczna nauczycielka języka angielskiego. Zadebiutowała na rynku wydawniczym w 2016 roku powieścią fantastyczną "Władczyni Mroku". Jej styl pisania jest chwalony przez czytelników. Cechuje go cięty język, czarny humor, cynizm. W wolnej chwili pisarka lubi oddać się dobrej lekturze lub ciekawemu filmowi z ulubionych gatunków.

K.C.Hiddenstorm - Trzydziesty dzień
Zrozpaczony człowiek nie cofnie się przed niczym, żeby ratować ukochaną osobę. Podpisze kontrakt nawet z... samym diabłem. Niestety, taki dokument ma paragrafy zapisane drobnym druczkiem, a ludzie nie zawsze czytają uważnie. Nayhija Mara to specjalistka w egzekwowaniu kontraktów... zwłaszcza od osób, którym wydaje się, że mogą ją oszukać.

Powiem szczerze, że niby wiem, czego można się spodziewać po piórze autorki, jednak... Zawsze sprawia mi psikusa i pokazuje na co ją stać. :D I w tym przypadku totalnie mnie zaskoczyła. Nie spodziewałam się, że aż tak pokaże swoje pazurki. Opowiadanie liczy trochę stron, co więcej ma sens, i zaskoczy każdego swoją nieprzewidywalnością. Napięcie od pierwszej strony jest wyczuwalne... Mamy tutaj miks - erotykę związaną z fantastyką, thriller, sensację... No nie ma co się zastanawiać jak tylko sięgnąć i przeczytać to opowiadanie, bo jest ono darmowe. Ale musicie mieć mocne nerwy. I na sam koniec zapewne, tak jak ja, poczujecie ogromną chęć poznania całej powieści, tak jak ja. Już nie mogę się doczekać, bo wiem, iż to, co wychodzi spod pióra autorki jest ORYGINALNE! Drugiego takiego tekstu nie znajdziecie w literaturze. :) 

Zachęcam do kliknięcia TUTAJ, bo tu dostaniecie to opowiadanie!

4 komentarze:

 1. Chętnie sięgnę po tą pozycję, bo brzmi szalenie ciekawie.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja jeszcze nie miałam okazji czytać książek tej autorki, ale skoro tobie, aż tak się podobają, to spróbuję sprawdzić to opowiadanie i zobaczymy czy sięgnę po resztę dzieł autorki.

  Książki jak narkotyk

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo mocno zacheciłaś mnie do poznania tego opowiadania. 😊

  OdpowiedzUsuń
 4. Zainteresował mnie tytuł książki.pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń

Chciałabym podziękować Wam za każde odwiedziny, za każde przeczytane słowo, to wiele dla mnie znaczy, naprawdę. Lubię dyskutować, więc jeżeli podejmiecie się dyskusji, napiszecie choćby kilka słów, ja będę szczęśliwa i zawsze odpowiem.
Raz jeszcze, dziękuję. ♥

Opisy książek w większości nowych postów pochodzą z lubimyczytać bądź niektóre wymyślam sama. ;)