czwartek, 2 czerwca 2022

ZAPOWIEDŹ & PATRONAT MEDIALNY: Justyna Dziura - Miłość jak czekolada

 

 Dzień dobry! 

Przychodzę dzisiaj do Was z zapowiedzią mojego kolejnego patronatu medialnego! Jest to nie jedyna zapowiedź patronacka w tym roku, więc czekajcie cierpliwie! Tym razem zachęcam Was do zapoznania się z kolejną książką Justyny, dobrej koleżanki ze świata recenzenckiego, która już po raz kolejny dzieli się z nami swoim papierowym dzieckiem. 

 

WYDAWNICTWO WASPOS
PREMIERA: 28.06.2022
MIŁOŚĆ JAK CZEKOLADA


 

OPIS: (od autorki)

Jedno spotkanie. Jeden niespłacony dług. Uczucie, które może czaić się za rogiem.
Maite odziedzicza w spadku fabrykę czekolady, która ma sporo długów. Jeśli kobieta nie spłaci ich na czas, jej rodzinny interes pójdzie pod młotek. Komornikiem egzekwującym zaległości okazuje się młody i przystojny Juan Miguel, któremu wpada w oko nie tylko fabryka…
Gorący romans i mnóstwo problemów to tylko początek tej słodko-gorzkiej historii. 

O AUTORCE: 

Urodzona 17 września 1995 roku, od urodzenia mieszkająca w Gorlicach w województwie małopolskim. Obecnie żona i mama. Książki od zawsze były obecne w jej życiu. Od 2015 roku prowadzi bloga recenzenckiego pod nazwą "Z miłości do książek". W okresie gimnazjum zaczęła się jej przygoda z pisaniem "do szuflady", by kilka lat później pierwsza książka mogła ujrzeć światło dzienne. "Summer" jest debiutem literackim. 

Jestem po lekturze tej książki i mogę Wam zagwarantować niezwykle lekką i przyjemną historię, którą pochłania się w zdecydowanie szybkim tempie! Już niedługo sami się przekonacie, że "Miłość jak czekolada" będzie idealną lekturą na te letnie, ciepłe dni, jakie nas czekają! Jest mi niezmiernie miło, że po raz kolejny Justyna zaufała mi i powierzyła swoje "dziecko". Mam nadzieję, że będziecie czekać na oficjalną recenzję tak jak i na premierę tej opowieści. :) Znacie pióro Justyny? Mieliście okazję już coś przeczytać z jej pióra?

1 komentarz:

Chciałabym podziękować Wam za każde odwiedziny, za każde przeczytane słowo, to wiele dla mnie znaczy, naprawdę. Lubię dyskutować, więc jeżeli podejmiecie się dyskusji, napiszecie choćby kilka słów, ja będę szczęśliwa i zawsze odpowiem.
Raz jeszcze, dziękuję. ♥

Opisy książek w większości nowych postów pochodzą z lubimyczytać bądź niektóre wymyślam sama. ;)