wtorek, 28 września 2021

ZAPOWIEDŹ + PATONAT MEDIALNY! Justyna Dziura - Miłość na święta

 

Witajcie! 

Przynoszę Wam dzisiaj dobrą wiadomość! Jeśli śledzicie mój fanpage oraz Instagram, to zapewne już wiecie... Będę miała przyjemność patronować kolejnej książce, tym razem z motywem świątecznym. :) Jesteście zainteresowani? Tak, wiem, do świąt jeszcze daleko, ale... zleci. A ta książka będzie idealną lekturą na te zimowe dni. :)

 

WYDAWNICTWO WASPOS
PREMIERA: 20.10.2021
MIŁOŚĆ NA ŚWIĘTA

OPIS: (od autorki)

Ona - własna szefowa, uwielbiająca hand made, tkwiącą w związku bez przyszłości.
On - księgowy, zraniony przez kobietę, której ślubował, aż do śmieci.
Ona kocha święta. On w nie, nie wierzy.
Czy  wspólne mieszkanie, pozwoli odkryć mu magię Świąt? 

O AUTORCE: 

Urodzona 17 września 1995 roku, od urodzenia mieszkająca w Gorlicach w województwie małopolskim. Obecnie żona i mama. Książki od zawsze były obecne w jej życiu. Od 2015 roku prowadzi bloga recenzenckiego pod nazwą "Z miłości do książek". W okresie gimnazjum zaczęła się jej przygoda z pisaniem "do szuflady", by kilka lat później pierwsza książka mogła ujrzeć światło dzienne. "Summer" jest debiutem literackim.

Jestem już po lekturze tej książki i mogę Wam zagwarantować, że jest to niebywale lekka i przyjemna historia, która bez dwóch zdań sprawi, że oderwiecie się od codzienności, trosk, problemów i wpadniecie do tego zwykłego świata, jaki proponuje nam pisarka. Niebawem pojawi się na blogu recenzja tej pozycji, mam nadzieję, że przyjmiecie "Miłość na święta" dobrze. Warto również zaznaczyć, że Justyna wydaje tę książkę SAMA, bez wydawnictwa. Trzymam za nią kciuki, jak i za powodzenie tej książki. Zachęcam Was również do pisania bezpośrednio do autorki na jej social media, o egzemplarze do kupienia. :) 

2 komentarze:

Chciałabym podziękować Wam za każde odwiedziny, za każde przeczytane słowo, to wiele dla mnie znaczy, naprawdę. Lubię dyskutować, więc jeżeli podejmiecie się dyskusji, napiszecie choćby kilka słów, ja będę szczęśliwa i zawsze odpowiem.
Raz jeszcze, dziękuję. ♥

Opisy książek w większości nowych postów pochodzą z lubimyczytać bądź niektóre wymyślam sama. ;)