czwartek, 25 lipca 2019

ZAPOWIEDŹ! PATRONAT MEDIALNY: Adriana Rak - Francuskie noce


DZIEŃ DOBRY! 

Śpieszę do Was z cudowną informacją. Otóż jak zapewne niektórzy słyszeli, niebawem, bo prawdopodobnie 26 sierpnia premierę mieć będzie kolejna powieść mojej kochanej Adriany Rak!  Kolejna jej powieść ujrzy światło dzienne i mam nadzieję, że będzie się podobać. A więc... 

Wydawnictwo WasPos 
Premiera 26.08.2019r. 
Francuskie noce

Okładka przed ostateczną korektą
OPIS KSIĄŻKI:

"Miłość jest wszystkim tym, co tracisz bez miłości..."
Podobno miłość łaskawa jest. Podobno też i cierpliwa...
Mówią również, że przed przeznaczeniem nie da się uciec, bo przekorny los już wcześniej przygotował odpowiedni scenariusz dla każdego... lecz czy na pewno? Czy w jednej chwili można zapomnieć o wszystkim i zacząć żyć na nowo, powracając do tego, co niegdyś przysporzyło nam ból?
Zawirowane losy Marysi i Bilala pokazują, że jest to możliwe, "bo cóż jest bez miłości? Pustka bez końca..." 

JESTEŚCIE ZAINTERESOWANI? Ja już polecam, jestem po lekturze zresztą już trzykrotnie jak nie więcej i wiem, że może Wam przypaść do gustu. Pełno emocji, które odczuwamy... Zresztą moja recenzja niebawem! Mam również przyjemność patronować tej powieści, co jest moim spełnieniem marzeń. Kolejne osiągnięcie w moim blogowym życiu. Jest na co czekać kochani. :)

P.S Jak widzicie na okładce jest również moja polecajka jako autorka książki. :) Ależ mam szczęście! :D 

6 komentarzy:

Chciałabym podziękować Wam za każde odwiedziny, za każde przeczytane słowo, to wiele dla mnie znaczy, naprawdę. Lubię dyskutować, więc jeżeli podejmiecie się dyskusji, napiszecie choćby kilka słów, ja będę szczęśliwa i zawsze odpowiem.
Raz jeszcze, dziękuję. ♥

Opisy książek w większości nowych postów pochodzą z lubimyczytać bądź niektóre wymyślam sama. ;)