piątek, 8 lutego 2019

ZAPOWIEDŹ - PATRONAT MEDIALNY: Nina Nirali - Oblicza księżyca

Dzień dobry!
Przychodzę dzisiaj do Was z informacją o zapowiedzi pewnej książki, która jest naprawdę bardzo dobra. A co więcej - miałam tę przyjemność objąć ja patronatem medialnym. Jest to książka, która wzbudzi w Was wiele kontrowersji, ale i otworzy oczy szerzej na pewne sytuacje, przynajmniej taką mam nadzieję. Około dwa tygodnie przed premierą, pojawi się moja recenzja. :)


Wydawnictwo WasPos 
Premiera: 05.03.2019r.
Nina Nirali - Oblicza księżyca 


OPIS: 
W pewną burzową noc obiecujący lekarz, neurochirurg pracujący w jednym ze szpitali w New Delhi, znajduje ranną w wypadku kobietę. Doktor Aman Anand udziela poszkodowanej pomocy i osobiście zawozi ją do szpitala. Nikt jeszcze nie wie, że ten z pozoru naturalny czyn zaważy na losach wielu ludzi i uruchomi lawinę zaskakujących zdarzeń… Po raz kolejny Nina Nirali zabiera czytelnika w niezwykle emocjonującą podróż z Indiami w tle. Tym razem autorka pokazuje nam inne oblicze tego kraju, pełne przemocy, korupcji oraz patriarchalnych i archaicznych obyczajów.

O autorce: 
Nina Nirali, właśc. Aleksandra Brodzińska (ur. 03 stycznia 1979r.) autorka kilku książek z gatunku literatury kobiecej. Pisała od dziecka, głównie wiersze. Prozą zajęła się w 2016 roku, kiedy to jej dwie pasje – Indie oraz twórczość literacka, połączyły się. Obecnie mieszka i pracuje w Poznaniu. Wciąż tworzy nowe opowieści z serii IndiaEuroStory, gdzie tradycyjne już ścierają się dwie kultury, hinduska i europejska.

Zapraszam również na kanał autorki: INDIAEUROSTORY gdzie znajdziecie krótkie filmy promujące najnowszą powieść Niny Nirali. <KLIK

Jesteście zainteresowani? Piszcie w komentarzach, będzie mi bardzo miło. :)  


9 komentarzy:

Chciałabym podziękować Wam za każde odwiedziny, za każde przeczytane słowo, to wiele dla mnie znaczy, naprawdę. Lubię dyskutować, więc jeżeli podejmiecie się dyskusji, napiszecie choćby kilka słów, ja będę szczęśliwa i zawsze odpowiem.
Raz jeszcze, dziękuję. ♥

Opisy książek w większości nowych postów pochodzą z lubimyczytać bądź niektóre wymyślam sama. ;)