wtorek, 20 listopada 2018

PATRONAT MEDIALNY!: PRACA ZBIOROWA "Pod świątecznym niebem"


Bookmorning Moi Kochani! 
Śpieszę do Was z wiadomością, że... Szykuje się kolejny patronat medialny! Kolejny raz mam przyjemność prezentować pod swoim logo książkę, którą w 1/12... sama napisałam! Tak, jestem jedną z dwunastu autorek opowiadań. Mam nadzieję, że "Druga szansa" sprosta Waszym oczekiwaniom i że będziecie zadowoleni z mojego opowiadania.Ostatnio publikowałam post z zapowiedzią, więc na pewno kojarzycie okładkę. Po prawej stronie (w rubryczce) widnieje też przód okładki. Jeśli na nią klikniecie przeniesiecie się do właściwej, pierwszej zapowiedzi antologii. :) 


Książka zostanie wydana w Wydawnictwie WasPos.
Jej planowana premiera to Mikołajki, 6.12.2018r. 
W skład Autorek wchodzą: Adriana Rak, Aneta Grabowska, Nina Nirali, Karolina Staszak, Małgorzata Manelska, Anita Gierak, Kinga Baran, Meridiane Sage, Dominika Smoleń, Anna Partyka-Judge, Greta Gulsen, Angelika Ślusarczyk. 


PRACA ZBIOROWA - POD ŚWIĄTECZNYM NIEBEM 


OPIS:  

W tę magiczną noc, kiedy zwierzęta mówią ludzkim głosem, dzieją się rzeczy niespotykane. Antologia, którą trzymacie w rękach, to efekt wyobraźni naszych dwunastu autorek, które przygotowały dla was dwanaście świątecznych opowiadań. Poznacie dalsze losy bohaterów znanych wam z ich poprzednich książek. Czy w Karterze w ogóle istnieją Święta? Jak potoczą się dalsze losy Majki i Łukasza, bohaterów powieści Tu i teraz? Czy w Barwinach zdarzy się bożonarodzeniowy cud? Na te i inne pytania znajdziecie odpowiedź, otwierając stronice „Pod świątecznym niebem”. Nie zabraknie także całkiem nowych historii i postaci, które na dłużej zagoszczą w waszych sercach. Życzymy przyjemnej lektury - pełnej wzruszeń i ciepła płynącego z wersów, które autorki stworzyły właśnie dla was. Ślemy również życzenia spokojnych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia, spędzonych w gronie najbliższych, bo przecież rodzina jest w życiu człowieka najważniejsza.

Mam nadzieję, że będziecie czekać cierpliwie do Mikołajek, a następnie zamówicie tę książkę dla siebie jako prezent. Dodam, że cała gaża autorska przeznaczona jest na cel charytatywny, więc tym bardziej zachęcam, a nawet nalegam do zrobienia czegoś nie dla autorów, ale dla kogoś, kto potrzebuje wsparcia i pomocy. :) 

A teraz przyznajcie się. Podoba się Wam ta nasza inicjatywa? Co sądzicie o opowiadaniach świątecznych? Jak wypada w Waszych oczach okładka antologii? Skusicie się i kupicie ją? :) 
Piszcie śmiało, będzie mi miło czytać Wasze komentarze nie tylko jako bloger czy patronat medialny, ale jako autorka również. :) 

8 komentarzy:

Chciałabym podziękować Wam za każde odwiedziny, za każde przeczytane słowo, to wiele dla mnie znaczy, naprawdę. Lubię dyskutować, więc jeżeli podejmiecie się dyskusji, napiszecie choćby kilka słów, ja będę szczęśliwa i zawsze odpowiem.
Raz jeszcze, dziękuję. ♥

Opisy książek w większości nowych postów pochodzą z lubimyczytać bądź niektóre wymyślam sama. ;)