sobota, 28 lipca 2018

ZAPOWIEDŹ WYDAWNICZA - MAROKAŃSKIE SŁOŃCE - ADRIANA RAK

Witajcie! 
Dzisiaj chciałabym Was poinformować o tym, że na jesień premierę będzie miała książka, która zostanie w Waszych głowach na dłużej niż chwilę. Jest to druga powieść Adriany Rak, jak najbardziej godna uwagi, która przypadnie Wam do gustu. 💖

ADRIANA RAK - MAROKAŃSKIE SŁOŃCE

PREMIERA: JESIEŃ 2018 

WYDAWCA: WYDAWNICTWO WASPOS

OFICJALNY OPIS:

Dwudziestodwuletnia Marysia chce uciec przed trudną przeszłością. Właśnie zakończył się jej związek z Maćkiem, z którym związana była przez ostatnie sześć lat. Mężczyzna, będąc pod wpływem narkotyków wsiadł za kółko i potrącił staruszkę na pasach, która kilka dni później umarła, w konsekwencji czego mężczyzna trafił do więzienia. Dziewczyna jest napiętnowana przez lokalną społeczność. Ma dość i postanawia uciec. Z pomocą przychodzi jej ciocia mieszkająca w Hamburgu. W ciągu kilku dni załatwia Marysi pracę w barze. Młoda kobieta od razu decyduje się na wyjazd. Pragnie zmian i jest pełna nadziei na lepsze jutro.

Bilal to dwudziestoośmioletni mężczyzna,który kilka miesięcy wcześniej zakończył swój związek z Aminą. Pomimo upływu czasu nie jest gotowy na nową miłość. Całą swoją energię poświęca pracy, bez której nie wyobraża sobie swojego życia. Od kilku lat jest pilotem samolotu. Na co dzień mieszka z rodziną w Casablance. Jest muzułmaninem.

Ta dwójka nieszczęśników poznaje się na lotnisku w Gdańsku,gdzie oboje oczekują lotu do Hamburga. Magiczna i niewytłumaczalna siła przyciąga ich do siebie i od tego dnia splata losy w jedną całość. Zafascynowani sobą nawzajem szybko wplątują się w romans. Ta piękna historia nie może się jednak udać, o czym wkrótce będą musieli się brutalnie przekonać...


Kilka słów od autorki [cytat pochodzi z bloga Tajemnicze książki]:

"Moja druga książka przybliży Wam także jeden z najpiękniejszych państw tego świata - Maroko. Kraj uchodzący za jeden z najbardziej demokratycznych i najspokojniejszych wśród wszystkich państw arabskich na świecie. Mam nadzieję, że dzięki mojej powieści będziecie mogli poznać ten kraj nieco bardziej. Tą książką starałam się również pokazać, iż nie każdy muzułmanin to terrorysta - myślę, że większość z nich to faceci dokładnie tacy, jak mój główny bohater, Bilal."

LINK DO STRONY AUTORSKIEJ: KLIK

I jak, czujecie się zachęceni? Ja już nie mogę się doczekać premiery! A do jesieni tyle czasu!

6 komentarzy:

Chciałabym podziękować Wam za każde odwiedziny, za każde przeczytane słowo, to wiele dla mnie znaczy, naprawdę. Lubię dyskutować, więc jeżeli podejmiecie się dyskusji, napiszecie choćby kilka słów, ja będę szczęśliwa i zawsze odpowiem.
Raz jeszcze, dziękuję. ♥

Opisy książek w większości nowych postów pochodzą z lubimyczytać bądź niektóre wymyślam sama. ;)