niedziela, 28 grudnia 2014

Cześć! :)

Moja pierwsza notatka, nieco przybliży Wam mnie. ;) A więc zabieramy się do roboty.. 
Mam na imię Angelika, chodzę do technikum hotelarskiego. Gdzieś tam wspomniane jest o mnie, że uwielbiam czytać. I to jeszcze jak! Czytam od małego, czyli gdzieś bajeczki przewinęły się przed szkołą podstawową, a później pamiętam, że lubiłam czytać kryminały Chmielewskiej. ;) Jednak z wiekiem, brnęłam w różne kategorie. Tu przygodowe, tam horrory, zaczątki kryminałów.. a teraz czytam powieści, literaturę młodzieżową. Nie zwracam uwagi na autora, oraz na jego płeć. Książka to książka. ;) Napomknęłam, że lubię śpiewać. Od podstawówki śpiewam w chórze no i czasem jak trzeba to też się dam namówić. Chociaż w pełni jestem asertywna! (żeby nie było) Mam bzika na punkcie dwóch autorek, Pań :
- Agnieszka Lingas - Łoniewska,
- Magdalena Witkiewicz
Są wręcz świetne! 
Uwielbiam zwierzątka - sama posiadam dwa koty, psa i chomika. ;) 
Mam nadzieję, że będziecie tutaj zaglądać i przeglądać książki, które Wam polecę. Również czekam na Wasze propozycje! ;)
To chyba na tyle.. Zapraszam! :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Chciałabym podziękować Wam za każde odwiedziny, za każde przeczytane słowo, to wiele dla mnie znaczy, naprawdę. Lubię dyskutować, więc jeżeli podejmiecie się dyskusji, napiszecie choćby kilka słów, ja będę szczęśliwa i zawsze odpowiem.
Raz jeszcze, dziękuję. ♥

Opisy książek w większości nowych postów pochodzą z lubimyczytać bądź niektóre wymyślam sama. ;)