niedziela, 18 września 2016

WYNIKI ROZDAWAJKI!

 Dzień dobry! 
Oczywiście ten dzień, będzie dniem szczęśliwym dla zwycięzcy, który został wylosowany dłońmi samej autorki egzemplarza książki, o który walczyliście. Bardzo jest mi miło, że 39 osób wzięło w niej udział. To i tak dość sporo, uważam, że spisaliście się świetnie. Mam jeszcze większą nadzieję, że osoba, której udało się wygrać z lektury będzie zadowolona w stu procentach! :)


PRZYPOMINAM! 
- Pani Marta ma miesiąc czasu od dziś na wysłanie książki (spowodowane jest to brakiem czasu, w życiu pisarki wiele się dzieje, szczególnie teraz, po premierze fenomenalnej książki I obiecuję Ci miłość)

A tym szczęśliwcem jest osoba, z numerem...


... 38 czyli Monika Niedźwiedź!

Gratuluję! Już do Ciebie piszę z prośbą o adres do wysyłki!
Dziękuję raz jeszcze za udział w ROZDAWAJCE i cóż mi zostaje powiedzieć... Szykujcie się za niedługi czas na kolejny konkurs! Tym razem może się pokuszę o coś kreatywnego, albo też nagroda będzie nieco inna... Zobaczy się. Póki co trzymajcie się! :)

19 komentarzy:

  1. Monika Niedźwiedź19 września 2016 16:52

    Dziękuję! Nie spodziewałam się wygranej! Dziękuję za gratulacje :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Gratulacje ;)
    justboooks.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń

Chciałabym podziękować Wam za każde odwiedziny, za każde przeczytane słowo, to wiele dla mnie znaczy, naprawdę. Lubię dyskutować, więc jeżeli podejmiecie się dyskusji, napiszecie choćby kilka słów, ja będę szczęśliwa i zawsze odpowiem.
Raz jeszcze, dziękuję. ♥

Opisy książek w większości nowych postów pochodzą z lubimyczytać bądź niektóre wymyślam sama. ;)