sobota, 21 listopada 2015

Ebooki, audiobooki dla blogerek - zupełnie za darmo! #23

Wydawnictwo Wymownia wychodzi do Nas, Blogerek, Blogerów z inicjatywą, a w sumie akcją, co ułatwi im rozprzestrzenianie - zarażanie innych czytaniem. :) 


Jeżeli się zdecydujecie, zrobicie to, o co Was proszą, co jakiś czas będziecie dostawać ebooki, audionook naprawdę nic za to nie płacąc. Nie jest to tak, jakbyście byli recenzentami jakiegoś innego wydawnictwa - czyli terminy, obowiązek wstawienia recenzji - to nie to. Tu chodzi o czytanie dla samego siebie, nie ma potrzeby pisania o ty dla wszystkich, ale jak zresztą wiemy - my to uwielbiamy, więc dla nas będzie to tylko i wyłącznie czysta przyjemność. :) 

Zapraszam Was tutaj http://wymownia.pl/darmowe-ebooki-dla-blogerek/ tutaj znajdziecie nieco więcej informacji, ale tak szczerze mówiąc to nic nie kosztuje więc możecie zajrzeć już dziś i zgłosić się, a potem czekać na jakieś ciekawe książki. ;) 

Ja już się zgłosiłam, a Wy? :) 


P.S I zabieram się za pisanie kolejnej recenzji, książki, na którą znów tak wiele czekałam! :) Przyjemnego i ciepłego wieczoru :)

6 komentarzy:

  1. Wejdę i zobaczę. Brzmi bardzo ciekawie :)

    OdpowiedzUsuń
  2. fajna akcja ale ja się nie zgłoszę, nie lubię czytać elektronicznych książek, nie mam czytnika. to nie to samo co tradycyjna papierowa książka. pozdrawiam :)

    OdpowiedzUsuń
  3. O, ciekawa akcja, ciekawa, zaraz się przyjrzę bliżej :)

    OdpowiedzUsuń

Chciałabym podziękować Wam za każde odwiedziny, za każde przeczytane słowo, to wiele dla mnie znaczy, naprawdę. Lubię dyskutować, więc jeżeli podejmiecie się dyskusji, napiszecie choćby kilka słów, ja będę szczęśliwa i zawsze odpowiem.
Raz jeszcze, dziękuję. ♥

Opisy książek w większości nowych postów pochodzą z lubimyczytać bądź niektóre wymyślam sama. ;)