niedziela, 18 września 2016

WYNIKI ROZDAWAJKI!

 Dzień dobry! 
Oczywiście ten dzień, będzie dniem szczęśliwym dla zwycięzcy, który został wylosowany dłońmi samej autorki egzemplarza książki, o który walczyliście. Bardzo jest mi miło, że 39 osób wzięło w niej udział. To i tak dość sporo, uważam, że spisaliście się świetnie. Mam jeszcze większą nadzieję, że osoba, której udało się wygrać z lektury będzie zadowolona w stu procentach! :)


PRZYPOMINAM! 
- Pani Marta ma miesiąc czasu od dziś na wysłanie książki (spowodowane jest to brakiem czasu, w życiu pisarki wiele się dzieje, szczególnie teraz, po premierze fenomenalnej książki I obiecuję Ci miłość)

A tym szczęśliwcem jest osoba, z numerem...


... 38 czyli Monika Niedźwiedź!

Gratuluję! Już do Ciebie piszę z prośbą o adres do wysyłki!
Dziękuję raz jeszcze za udział w ROZDAWAJCE i cóż mi zostaje powiedzieć... Szykujcie się za niedługi czas na kolejny konkurs! Tym razem może się pokuszę o coś kreatywnego, albo też nagroda będzie nieco inna... Zobaczy się. Póki co trzymajcie się! :)

19 komentarzy:

Chciałabym podziękować Wam za każde odwiedziny, za każde przeczytane słowo, to wiele dla mnie znaczy, naprawdę. Lubię dyskutować, więc jeżeli podejmiecie się dyskusji, napiszecie choćby kilka słów, ja będę szczęśliwa i zawsze odpowiem.
Raz jeszcze, dziękuję. ♥

Opisy książek w większości nowych postów pochodzą z lubimyczytać bądź niektóre wymyślam sama. ;)