MOJA TWÓRCZOŚĆ!

Jest mi niezmiernie miło zaprezentować swój pisarski dorobek. Dopiero raczkuję, ale wierzę, że to, co dyktuje mi serce i przelewam na papier przypadnie Wam do gustu. Mój pierwszy książkowy debiut poznacie niebawem, bo już w styczniu 2019 roku. Oczywiście będę czekać na Wasze opinie, recenzje i wrażenia. Ślijcie je na Fan Page autorski - KLIK - lub na pocztę: angelikawioletta.slusarczyk@gmail.com 

Dzięki uprzejmości wydawnictwa WasPos miałam możliwość dołączyć do autorek i napisać jedno opowiadanie o tematyce świątecznej. Premiera "Pod świątecznym niebem" już 6 grudnia 2018roku! 


KLIK <- ZAPOWIEDŹ 
KLIK <- RECENZJA 

PREMIERA: LUTY 2019  

Moja debiutancka powieść pt.:"Naucz się beze mnie żyć" 
Wydawnictwo WasPos 
 

KLIK <- ZAPOWIEDŹ

2 komentarze:

 1. "Naucz się beze mnie żyć".. Przyjemnie się czyta, wchłonęłam tą książkę z przyjemnością w jeden wieczór. Bardzo życiowa i na czasie, szczególnie z wątkiem o znajomości przez internet, do tego na odległość.
  Oby więcej!! :*
  Pozdrawiam!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję pięknie! Ciesze się, że się podobała. Mam nadzieję, że każda kolejna przypadnie Pani do gustu. :) Dziękuję raz jeszcze za podzielenie się ze mną swoim zdaniem. <3

   Usuń

Chciałabym podziękować Wam za każde odwiedziny, za każde przeczytane słowo, to wiele dla mnie znaczy, naprawdę. Lubię dyskutować, więc jeżeli podejmiecie się dyskusji, napiszecie choćby kilka słów, ja będę szczęśliwa i zawsze odpowiem.
Raz jeszcze, dziękuję. ♥

Opisy książek w większości nowych postów pochodzą z lubimyczytać bądź niektóre wymyślam sama. ;)