wtorek, 20 października 2015

Randka w ciemno Book TAG! #18

Przychodzę do Was z kolejnym TAGiem! Jestem z siebie dumna, bo musiałam pobawić się w informatyka i naprawić coś, co do tej pory nie wiem jak się naprawiło, bym mogła zrealizować ten TAG. Otóż serdecznie dziękuję Ani z Chaos myśli. Otóż po raz kolejny nominowała mnie do czegoś takiego, co sprawia samą przyjemność, ale myśleć niestety trzeba nawet i w domu! 
Randka w ciemno Book Tag, to nic innego jak sześć książek opisanych tylko trzema wyrazami. Oczywiście obowiązkowo musicie się pochwalić, ile zgadliście i przeczytaliście! 
Musicie mi wybaczyć, aczkolwiek wybrałam taką czcionkę, w której nie ma polskich znaków. Przez moment zastanawiałam się, czy nie dać ich po angielsku, ale w sumie chyba się domyślicie, o jakie słowo mi chodzi? :) [mam taką nadzieję]
A! Po kliknięciu w obrazek przeniesiecie się na stronę Lubimy czytać i tam dowiecie się, czy na wskazaną książkę trafiliście. A więc.. życzę Wam powodzenia! 

Zaczynamy!
http://lubimyczytac.pl/ksiazka/50663/bez-przebaczenia

http://lubimyczytac.pl/ksiazka/251187/maybe-someday

http://lubimyczytac.pl/ksiazka/219344/lawendowy-pokoj

http://lubimyczytac.pl/ksiazka/153047/freak-city

http://lubimyczytac.pl/ksiazka/64135/szara-tecza

http://lubimyczytac.pl/ksiazka/258421/ekstrakt-z-kwiatu-orchidei


Mam nadzieję, że randka zejdzie Wam jak po maśle ;) Czekając na Wasze wyniki, do zrobienia tego TAG'u nominuję: 

► Sylwię z bloga My Books My Life
► Patrycję z bloga Chwile rozkoszy

Oczywiście zapraszam do wykonania tego TAG'u u siebie, jeżeli ktoś chce ;) A ja tymczasem szykuję powoli recenzję filmu, którego oglądałam w miniony weekend. 

Miłego Kochani! :)

10 komentarzy:

 1. Ojej, dziękuję za nominację. Dwóch powieści jestem całkowicie pewna, co do kilku mam wątpliwości. Na razie nie zaglądam na LC. Chcę dać sobie trochę czasu i sprawdzić, czy uda mi się zgadnąć ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo pomysłowy tag. I wcale nie jest taki łatwy, jakby się wydawało.

  OdpowiedzUsuń
 3. Uwielbiam tę zabawę, jest świetna, chociaż czasami trafiam na trudne orzechy do zgryzienia, tak jak u ciebie. Zgadłam tylko dwie książki, ale z resztą jeszcze się nie zapoznałam, więc chyba jestem usprawiedliwiona.

  Books by Geek Girl

  OdpowiedzUsuń
 4. Ciekawy TAG, żadnej z tych książek nie czytałam, choć dwie z nich posiadam

  OdpowiedzUsuń
 5. Fantastyczny pomysł na tag. Bardzo tajemniczy ten tag :))

  OdpowiedzUsuń

Chciałabym podziękować Wam za każde odwiedziny, za każde przeczytane słowo, to wiele dla mnie znaczy, naprawdę. Lubię dyskutować, więc jeżeli podejmiecie się dyskusji, napiszecie choćby kilka słów, ja będę szczęśliwa i zawsze odpowiem.
Raz jeszcze, dziękuję. ♥

Opisy książek w większości nowych postów pochodzą z lubimyczytać bądź niektóre wymyślam sama. ;)