piątek, 8 lutego 2019

ZAPOWIEDŹ - PATRONAT MEDIALNY: Nina Nirali - Oblicza księżyca

Dzień dobry!
Przychodzę dzisiaj do Was z informacją o zapowiedzi pewnej książki, która jest naprawdę bardzo dobra. A co więcej - miałam tę przyjemność objąć ja patronatem medialnym. Jest to książka, która wzbudzi w Was wiele kontrowersji, ale i otworzy oczy szerzej na pewne sytuacje, przynajmniej taką mam nadzieję. Około dwa tygodnie przed premierą, pojawi się moja recenzja. :)


Wydawnictwo WasPos 
Premiera: 05.03.2019r.
Nina Nirali - Oblicza księżyca 


OPIS: 
W pewną burzową noc obiecujący lekarz, neurochirurg pracujący w jednym ze szpitali w New Delhi, znajduje ranną w wypadku kobietę. Doktor Aman Anand udziela poszkodowanej pomocy i osobiście zawozi ją do szpitala. Nikt jeszcze nie wie, że ten z pozoru naturalny czyn zaważy na losach wielu ludzi i uruchomi lawinę zaskakujących zdarzeń… Po raz kolejny Nina Nirali zabiera czytelnika w niezwykle emocjonującą podróż z Indiami w tle. Tym razem autorka pokazuje nam inne oblicze tego kraju, pełne przemocy, korupcji oraz patriarchalnych i archaicznych obyczajów.

O autorce: 
Nina Nirali, właśc. Aleksandra Brodzińska (ur. 03 stycznia 1979r.) autorka kilku książek z gatunku literatury kobiecej. Pisała od dziecka, głównie wiersze. Prozą zajęła się w 2016 roku, kiedy to jej dwie pasje – Indie oraz twórczość literacka, połączyły się. Obecnie mieszka i pracuje w Poznaniu. Wciąż tworzy nowe opowieści z serii IndiaEuroStory, gdzie tradycyjne już ścierają się dwie kultury, hinduska i europejska.

Zapraszam również na kanał autorki: INDIAEUROSTORY gdzie znajdziecie krótkie filmy promujące najnowszą powieść Niny Nirali. <KLIK

Jesteście zainteresowani? Piszcie w komentarzach, będzie mi bardzo miło. :)  


4 komentarze:

  1. Zapowiada się naprawdę ciekawa pozycja. :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Brzmi interesująco, jestem ciekawa Twojej recenzji. Śliczna okładka, przyciąga wzrok.

    OdpowiedzUsuń
  3. Wydaje się bardzo ciekawe, nie mogę się doczekać twojej recenzji:)

    OdpowiedzUsuń

Chciałabym podziękować Wam za każde odwiedziny, za każde przeczytane słowo, to wiele dla mnie znaczy, naprawdę. Lubię dyskutować, więc jeżeli podejmiecie się dyskusji, napiszecie choćby kilka słów, ja będę szczęśliwa i zawsze odpowiem.
Raz jeszcze, dziękuję. ♥

Opisy książek w większości nowych postów pochodzą z lubimyczytać bądź niektóre wymyślam sama. ;)