piątek, 4 października 2019

ZAPOWIEDŹ + PATRONAT MEDIALNY! Patrycja Giesecke - Kiedy nadejdzie czas

Witajcie! 
Znów przychodzę do Was z cudowną wiadomością! Otóż mój blog po raz kolejny ma przyjemność objąć patronatem medialnym rewelacyjną historię. Historię inną, niż wszystkie do tej pory. Jesteście ciekawi, co to takiego? Niebawem na blogu ukaże się moja recenzja, więc wyczekujcie jej cierpliwie Moi Kochani. 

WYDAWNICTWO WASPOS 
PREMIERA 12.11.2019 
KIEDY NADEJDZIE CZAS


OPIS:
Każdy, kto ją zobaczył, od razu sądził, że jest szczęściarą. Tylko ona wiedziała, jak jej życie wyglądało i jak bardzo bywało trudne. Hope Lanstor pragnie tylko teraźniejszości,  bo wie, że przyszłość w jej wypadku może nigdy nie nadejść. Stara się nie przejmować drobnymi problemami, a każdą przeszkodę traktować, jak krok ku lepszemu. Pomaga i namawia do tego innych w przekonaniu, że mimo drobnych błędów jakie popełniła, ludzie i Bóg wszystko jej wybaczą. Dlatego też, za nic w świecie nie potrafi zrozumieć niechęci, jaką darzy ją jej nowy lekarz.

O AUTORCE: 
Prywatnie żona, córka, siostra oraz właścicielka kota, psa i kilku myszy nielegalnie zamieszkujących w garażu. Uwielbia bazgrolić utytłanym w farbie pędzlem po płótnie i nazywać to malarstwem. Wieczory umila sobie lampką wina - czasami trzema - dobrą książką i paplaniem głupot ze swoim mężem."Kiedy nadejdzie czas" to jej literacki debiut. 


Jest mi po raz kolejny niezmiernie miło, że mogłam objąć patronatem medialnym powieść, która wyróżnia się na tle innych. Mam nadzieję, że opis Was zaintrygował. :) Wiecie, że lubię wspierać młodych autorów, debiutantów, więc tym razem też tak jest. Nie mogło być zresztą inaczej, ponieważ ta historia, dosłownie złamała moje serce i kilka dni po jej przeczytaniu, wciąż nie mogłam się pozbierać. To jedna z tych życiowych lektur, które zapadają głęboko w naszej pamięci. Już teraz serdecznie polecam. Skusicie się? :)

8 komentarzy:

 1. Zapowiada się ciekawa książka. Gratuluję kolejnego patronatu.

  OdpowiedzUsuń
 2. Okładka rzuca się w oczy, opis ciekawy, czekam na recenzje i gratuluję kolejnego patronaty.

  Książki jak narkotyk

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluje i nie mogę się doczekać, z opisu trochę mało żeby wyrazić zdanie... ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Wygląda zachęcająco
  Gratuluję patronatu!
  zaczytane-dziewczyny.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. Zapowiada się świetnie, zobaczymy jak finalnie będzie :) Będę trzymał kciuki za ten projekt.

  OdpowiedzUsuń

Chciałabym podziękować Wam za każde odwiedziny, za każde przeczytane słowo, to wiele dla mnie znaczy, naprawdę. Lubię dyskutować, więc jeżeli podejmiecie się dyskusji, napiszecie choćby kilka słów, ja będę szczęśliwa i zawsze odpowiem.
Raz jeszcze, dziękuję. ♥

Opisy książek w większości nowych postów pochodzą z lubimyczytać bądź niektóre wymyślam sama. ;)